FIT SPO Slim

Od: 47,00 

FIT SPO Slim je tyčinka s 50% podílem mléčného proteinu a slazená stévií. Navíc s neuvěřitelnou lískovo-oříškovou chutí. Proteinová tyčinka s přívlastkem revoluční. Klidně zapomeňte na všechny ostatní, už nikdy je nebudete chtít ani potřebovat.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: 1

Popis

50% bílkovin a jen 0,5% cukru*

Nejlepší proteinová tyčinka

Na trhu existují desítky proteinových tyčinek, z nichž dosud žádná nevyčnívala. Běžné proteinové tyčinky obsahují tak 30% bílkovin, naneštěstí i stejný podíl sacharidů (v horším případě rovnou cukru) a zdroje proteinů nepatří mezi nejkvalitnější.

Jaká by však měla být proteinová tyčinka? Proteinová tyčinka může být nejlepším doplňkem výživy. Je snadno přenosná, dostupná, nevyžaduje žádný šejkr či nádobí. Měla by doplnit bílkoviny, životně důležité pro syntézu svalových tkání či pro udržení optimálního zdraví. Neměla by obsahovat cukr, který zvyšuje glykemický index a namísto „ukládání“ svalů se tak dočkáme ukládání tuku.

*V závislosti na výrobní dávce se mohou nutriční hodnoty měnit

Pouze mléčné proteiny

Výzkumy dlouhodobě ukazují, že proteiny z mléka svou kvalitou daleko překonávají veškeré rostlinné zdroje bílkovin. Zapomeňte na tyčinky, které čerpaly bílkoviny ze sóji. V tyčince FIT SPO Slim se nachází jen prvotřídní mléčný protein, složený z pomalu se uvolňujícího kaseinátu a rychle účinkujícího syrovátkového koncentrátu. A aby se Slim tyčinka mohla vyjímat mezi jinými proteinovými tyčinkami, má obsah bílkovin vyšší než 50%.

Proteinová tyčinka bez sacharidů

Dosud byla tato kombinace téměř nepředstavitelná, přestože právě tyčinka jako zdroj bílkovin pro sportovce by měla sacharidům, zvláště s vysokým glykemickým indexem, z daleka vyhýbat. FIT SPO Slim je revoluční proteinový doplněk Vašeho jídelníčku, protože obsahuje pouze 0,3 gramu cukru! Žádné výkyvy hladiny krevního cukru, žádná chuť na sladké, jen poctivé a užitečné živiny.

Proteínová tyčinka FitSpo Slim

Proteinová tyčinka bez cukru. Ale i tak sladká

To, že FitSpo Slim neobsahuje cukr neznamená, že nechutná výtečně. Při výrobě této proteinové tyčinky jsme nahradili nezdravý cukr stévií, tedy přírodním bezkalorickým sladidlem, které doplňuje sladkou chuť maltitolového sirupu – rovněž bezkalorického sladidla, které neškodí zubům a nemá žádné nežádoucí vedlejší účinky. I v nízkém obsahu sacharidů (pouze 13,5 gramu v tyčince) se najde dostatek kvalitní vlákniny – inulínu pro lepší trávení. Vláknina pomůže zasytit, snižuje hladinu cukru v krvi a zároveň odežene pocit hladu na dlouhou dobu.

Proteinová tyčinka po cvičení

Období ihned po skončení cvičení či tréninku je nejdůležitějším časem dne při přijetí vhodných živin. Pokud trénujete s cílem budovat nebo zkvalitnit svalovou hmotu, jsou těmito živinami bílkoviny. Můžete si neprakticky připravit proteinový šejk, po kterém vám zůstane upatlaný šejkr, nebo můžete zvolit proteinovou tyčinku. FIT SPO Slim, snědena ihned po cvičení, okamžitě zastaví svalový katabolismus a dodá organismu dostatek kvalitních bílkovin na obnovu a regeneraci.

Proteinová tyčinka před cvičením

Pokud neradi trénujete nalačno, přijde vhod malé jídlo, které svým složením nenaruší hormonální rovnováhu těla. Sacharidy, zejména cukr, způsobí vylučování inzulínu, který zabrání v dosažení optimálního hormonálního prostředí na růst svalů. Ideálním snackem před cvičením je tak proteinová tyčinka – netřeba ji připravovat (ani jen ohřívat), stačí rozbalit a sníst. Díky tomu, že neobsahuje cukr, nijak nenaruší hladinu krevního cukru a ani hormonální rovnováhu.

Proteinová tyčinka při hubnutí

Znáte to – rozhodli jste se zhubnout, ale připravovat si jídla do misek a nosit je všude s sebou není zrovna to pravé ořechové. A zejména to není dlouhodobě udržitelné. Ať už jste se dali na bílkovinnou dietu nebo ne, proteinová tyčinka FIT SPO Slim je ideální náhradou jednoho jídla denně. Nejvíce se hodí večer, když se dostaví chutě na sladké. Tyčinka je díky stévii zažene, díky 50% obsahu bílkovin dodá tělu vše potřebné a díky zdravým tukem a vláknině zasytí na dlouhou dobu.

Proteinová tyčinka – recept

Uvědomujeme si, že každého z času na čas ovládne touha připravit si vlastní proteinové tyčinky. Možná z důvodu ušetřit, možná ochutnat něco jiného, možná se při přípravě zabavit s rodinou … Takové tyčinky nemají sice požadovanou konzistenci, nemají dostatečnou životnost, jsou velmi nepraktické, jejich nutriční hodnota je nevypočitatelná, obsahují příliš mnoho sacharidů a málo bílkovin, přenášení je nehygienické a pod., ale – vlastní je vlastní. Proto jsme vybrali nejlepší recept na proteinové tyčinky, které si můžete připravit doma a střídat s proteinovou tyčinkou FIT SPO Slim.

Ingredience:
1,5 šálku bezlepkových ovesných vloček, mletých na mouku
1/2 šálku syrovátkového proteinu
1/2 šálku rýžových cereálií
1/2 čajové lžičky soli
1/2 šálku ořechového másla
1/2 šálku javorového sirupu
1 čajová lžička vanilkového extraktu
3 lžíce polámaného hořké čokolády
1/2 lžíce kokosového oleje

Postup:
Na plech na pečení rozprostřete pečící papír. Smíchejte ovesnou mouku, proteinový prášek, rýžové cereálie a sůl v dostatečně velké misce. Přidejte ořechové máslo, javorový sirup a vanilkový extrakt. Rozmíchejte na homogenní hmotu. Pokud je hmota příliš suchá, zkuste přidat mléko a znovu smíchat. Tuto směs pak rozmačkejte na pečící papír a válečkem vyrovnejte. Nechte vychladnout v mrazničce.

Roztavte hořkou čokoládu a kokosový olej v parní lázni. Do hladka vymíchejte. Na vychlazený korpus (stačí mu 5 – 10 minut v mrazničce) nalijte čokoládovou hmotu a znovu nechte vychladnout. Ve vzduchotěsné nádobě vydrží v mrazničce maximálně dva týdny.

Další informace

Hmotnost -
Balení

1 ks, 12 ks

Príchuť

, ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “FIT SPO Slim”