FIT SPO Maxx

Od: 52,00 

Zrušit výběr
Katalogové číslo: 4

Popis

Nejlepší cena za gram

Proteinová tyčinka MAXX pro hladové

Existují stovky proteinových tyčinek, ale své ceny je jejich hodných jen pár. FIT SPO Maxx je revolucí v ceně a velikosti. Zatímco jiné tyčinky s touto gramáží stojí více, obsahují méně bílkovin a jsou plné cukru. Najít mezi těmito tyčinkami takovou, která by měla ve složení pouze kvalitní mléčné proteiny je svátek.

Proteinová tyčinka FIT SPO Maxx se od ostatních liší nejen skvělou cenou a množstvím bílkovin, ale i obsahem Omega 3-6-9 tuků a vlákniny.

Pouze ověřené mléčné proteiny

Výzkumy dlouhodobě ukazují, že proteiny z mléka svou kvalitou daleko překonávají veškeré rostlinné zdroje bílkovin. Zapomeňte na tyčinky, které čerpaly bílkoviny ze sóji. V tyčince FIT SPO Maxx se nachází jen prvotřídní mléčný protein, složený z pomalu se uvolňujícího kaseinátu a rychle účinkujícího syrovátkového koncentrátu.

Proteinová tyčinka po cvičení

Období ihned po skončení cvičení či tréninku je nejdůležitějším časem dne při přijetí vhodných živin. Pokud trénujete s cílem budovat nebo zkvalitnit svalovou hmotu, jsou těmito živinami bílkoviny. Můžete si neprakticky připravit proteinový šejk, po kterém vám zůstane upatlaný šejkr, nebo můžete zvolit proteinovou tyčinku. FIT SPO Maxx, snědena ihned po cvičení, okamžitě zastaví svalový katabolismus a dodá organismus dostatek kvalitních bílkovin na obnovu a regeneraci. Díky obsahu rychlých sacharidů je tyčinka FIT SPO Maxx ideálním potréninkovým jídlem. Při vytrvalostních sportech je dokonce „povinná“. Pokud již nechcete při běhu či jízdou na kole jíst jen cukerné tyčinky, zkuste FIT SPO Maxx.

Další informace

Hmotnost -
Příchuť

Cookies and Cream

Balení

,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “FIT SPO Maxx”