FIT SPO Active

Od: 42,00 

Chuť, do které se zamilujete. V tyčinkách FIT SPO Active se spojuje vše, co očekáváte od skvělé proteinové tyčinky: 33% prvotřídních bílkovin, 3 gramy prebiotické vlákniny, Omega 3 mastné kyseliny, malé množství cukru a neodolatelná návyková chuť. Optimální velikost 55 gramů zaručí, že si tyčinku vezmete s sebou kamkoliv a kdykoliv. Zdravé a výživně rychlé zasycení si zamilujete.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: 2

Popis

33% bílkovin a jen 9,9 g cukru

FitSpo Active složení

Proteinová tyčinka ACTIVE pro aktivní

Kolikrát denně vás náhle přepadne pocit hladu a jako naschvál v okolí není žádný rychlý snack, který by nepokazil vaše plány konečně se zdravě stravovat? Stalo se vám už, že se cesta dopravním prostředkem neúměrně protáhla a téměř jste cítili, jak vaše svaly katabolizují? Né vždy se vám chce po tréninku či sportu pracně připravovat šejk? A co tak večerní chutě na nějakou sladkou dobrotu před televizí?

Pokud jste se v popisu našli, přesně pro vás jsme připravili konečně poctivou proteinovou tyčinku za skvělou cenu. Je chutná, všude se směstnají, zasytí a co je nejlepší – jde o pochoutku bez jakýchkoliv výčitek.

Pouze ověřené mléčné proteiny

Narozdíl od množství předražených a nekvalitních tyčinek na trhu jsou proteinové tyčinky Fitspa ACTIVE skutečně proteinové. Obsahují až 33% mléčných bílkovin. Za své peníze tedy nedostanete žádný nekvalitní sójový či jiný rostlinný protein, ale plnohodnotné bílkoviny se špičkovým aminokyselinovým profilem.

Proteínová tyčinka FitSpo ACTIVE

Zdravá sladká chuť

Standardní tyčinky jsou pro lepší chuť často přecpané cukrem. To proto, že cukr je levný a chutný a pomůže zvýšit hmotnost tyčinky. Jenže za jakou cenu? Pokud již nemáte zájem o „horalky“ s proteinem, pak určitě oceníte složení proteinových tyčinek FIT SPO Active. Celá 55-gramová tyčinka neobsahuje ani 10 gramů cukru! Výkyvům v hladině krevního cukru pomohou zabránit vláknina a zejména zdravé tuky v podobě Omega 3-6-9. A pokud se tuků straníte, nemusíte se bát. Nasycené tuky v tyčince netvoří ani 1,5 gramu.

Proteinové tyčinky ACTIVE přicházejí ve dvou neodolatelných příchutích – kokosové a mandlové.

Proteínová tyčinka ACTIVE

Vláknina pro lepší trávení

I přes nízký obsah sacharidů v tyčince ACTIVE najdete až 2,75 gramu vlákniny pro lepší trávení. Vláknina pomůže zasytit, snižuje hladinu cukru v krvi a zároveň odežene pocit hladu na dlouhou dobu.

Proteinová tyčinka FIT SPO Active obsahuje pouze 9,9 g cukru, což je nejméně ze všech proteinových tyčinek s podobným složením na trhu. Toto množství je optimálně po tréninku, kdy pomůže rychle doplnit zásoby glykogenu ve svalech a umožní efektivnější regeneraci svalových tkání. I při nízkosacharidové dietě Vám jedna proteinová tyčinka ACTIVE neuškodí.

Proteinová tyčinka – recept na hubnutí

Častým problémem při snaze o optimální stravování je potřeba nosit si jídlo všude s sebou. Plastové misky ale můžete snadno vyměnit za praktické proteinové tyčinky. Svým složením klidně nahradí menší jídlo během dne, zabrání katabolismu a bez vzbuzování výčitek si na nich pochutná i vybíravý jazyk. Navíc jsou naprosto ideální po tréninku, kdy poskytnou rychlé sacharidy i kvalitní bílkoviny současně. Žádný nepraktický šejkr už nahoru-dolů nosit

Další informace

Hmotnost -
Príchuť

, ,

Balení

1, 24

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “FIT SPO Active”